Kontakt telefoniczny : 795 607 150 // skup@philkam.pl

Skup znaczków Kraków

OD samego początku filatelistyki w okresie po odzyskaniu niepodległości Kraków miał bardzo duże znaczenie dla rozwoju filatelistyki.Sam fakt wydania znaczków prowizorycznych tzw. krakowskich z1919 roku na znaczkach Austriackich,kóre do dziś budza wiele emocji wśród kolekcjonerów.
Wizerunki zabytków Krakowa na znaczkach pocztowych,są nieustającym impilsem do pobudzania patriotycznych emocji.W okresie II Wojny Światowej niemcy również wydawali znaczki z wizerunkiem Wawelu ,Uniwersytetu Jagielońskiego i innych pieknych budowli.
Ze wględu na siedzibę Generalnego Gubernatorstwa podczas II Wojny Światowej,na terenie Krakowa ,zachowało się bardzo duzo znaczków pocztowych z tamtego okresu.
Skup znaczków w Krakowie oraz Małopolsce często dotyczy zbiorów filatelistycznych pochodzących z okresu GG.
Wielokrotnie skupowaliśmy całe arkusze wydań okupacyjnych.Są to zawsze porządane przez filatelistów walory,aczkolwiek popularne,ze wzglądu na ilości w jakich się zachowały po dzisiejszy dzień.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą znaczków w Krakowie, lub na terenie województwa małopolskiego proszę o kontakt TUTAJ lub pod numerem telefonu 795607150